PRIVEDIEME VÁS

Mediálny priestor

Počas dlhoročného pôsobenia pre vás zabezpečujeme mediálny priestor v tlačových médiách, rádiách, na televíznych

obrazovkách, ale aj na dopravných prostriedkoch či budovách.

Náš tím je zložený z odborníkov na mediálnu komunikáciu a je pripravený vám pomôcť dosiahnúť vaše marketingové ciele.

Online

Online

Content marketing & Copywriting

Kvalitný obsah je to najdôležitejšie, čo môžete svojim zákazníkom či čitateľom ponúknuť. Písanie textov na stránku alebo pravidelné pridávanie obsahu na sociálne siete spotrebuje množstvo času.

Preto tvoríme texty, ktoré sú trefné, získajú pozornosť, vyvolajú zvedavosť a v prípade potreby nasmerujú k akcii. Naši externí pracovníci si taktiež poradia s aranžovaním a následným nafotením potrebného obsahu.

Novinkou je aj naša 3D kamera. Zachytíme vaše priestory tak, že sa človek pri PC cíti, akokeby u vás bol.

Online

Reklamná kampaň RTB

Pre získanie väčšieho povedomia o vašej značke je často potrebné využiť silu veľkých portálov, kde chodí denne množstvo ľudí.

Zanalyzujeme vaše cieľové publikum a zistíme, kde, kedy a ako ho bude najlepšie osloviť. Následne vytvoríme pútavé grafické bannery, ktoré umožňujú animácie či rôzne interakcie cez tlačidlá. Tieto bannery sa budú zobrazovať na cieľových portáloch s veľkou dennou návštevnosťou.

Aby sme dosahovali čo najvyššej efektivity, budeme túto reklamu pravidelne optimalizovať na základe reakcie ľudí.

Online

Google Analytics správa návštevnosti

Každému zákazníkovi či návštevníkovi stránky do hlavy nevidíme. Google Analytics je ale cesta, vďaka ktorej vieme odsledovať, kde človek najviac kliká, či v ktorej časti stránky sa zdržiava najdlhšie. Táto služba taktiež poskytuje informácie ako geografické údaje, demografické údaje alebo informáciu, z akého zariadenia sa návštevník na stránku pozeral. Bol to mobil, tablet, PC?

Vďaka tomu vieme dodatočne stránky upravovať podľa preferencií zákazníkov a tí teda nájdu, čo potrebujú.

Online

Sociálne siete

Všetko začne pochopením vašej DNA.

Ďalej zanalyzujeme vaše ciele a zostavíme dlhodobú stratégiu. Tú následne rozdelíme do kratších krokov, ktoré budeme robiť na pravidelnej báze. Je jedno, či je váš cieľ budovanie značky, predaj produktov či propagácia služieb.

Chceme, aby ste sa mohli venovať svojej práci naplno a v tejto rýchlo meniacej sa oblasti sociálnych sietí mali odborníka, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Online

Google Ads reklamné kampane

Reklama vo vyhľadávači Google má výhodu v tom, že zaplatíte až keď človek reálne príde na vašu stránku. Zobrazovanie je úplne zadarmo.

Na mieru pripravíme slovné spojenia, po ktorých vyhľadávaní sa zobrazí vaša reklama. Pravidelne vás budeme informovať o výkonnosti a ďalších krokoch formou reportov. Celú kampaň zostavujeme pod dohľadom priamo firmy Google.

Outdoor

Smerové tabule

Užitočný pomocník, ktorý pomáha naviesť klientov tam, kde treba. Je na svojom mieste dlhodobo a stále. Vrýva sa do pamäte stávajúcich a budúcich zákazníkov. Informuje, že vaša predajňa je aj v tomto meste. Podvedome vás ľudia registrujú a vedia vás tak ľahko nájsť.

Boardy

Miniboardy, billboardy, bigboardy, megaboardy… akékoľvek boardy. Hlavne, že sú vaše a môžete tak promovať svoj biznis. Pomôžeme vám nakopnúť vaše podnikanie skvelým nápadom, čo na boardy vlastne dať, aby zaujali a splnili účel, pre ktorý si ich kupujete. Máme vlastnú sieť, ako aj partnerské plochy a vieme vás dostať naozaj všade. Pri tomto formáte sú to hlavne cestné ťahy a parkoviská.

City postre

City poster, resp. City Light. Obľúbené formáty väčšinou do 2m2 umiestnené na zaujímavých miestach – frekventované pešie ťahy, námestia, nákupné centrá, nemocnice a iné. Sú to populárne formáty, ktoré pomáhajú promovať vašu značku alebo produkt. Oslovujú tak mladých ľudí, ako aj staršiu generáciu. Vhodne dotvárajú mestský priestor a častokrát svojím umiestnením dokážu osloviť aj motoristov.